0126F590-7D68-43C3-8DFB-4119611E50DA

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі на честь великомученика Георгія Побідоносця

19 серпня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Георгія Побідоносця в Солом’янському районі Києва.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Вишнівського благочиння і настоятель храму протоієрей Василій Русінка, а також духовенство парафії та столиці.

Після читання Святого Євангелія Преосвященний владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Під час богослужіння владика Сильвестр звершив дияконську хіротонію вихованця 3-го класу Київської духовної семінарії Георгія Русінки.

Наприкінці богослужіння був звершений чин освячення плодів, після чого єпископ Сильвестр привітав настоятеля, духовенство і парафіян зі святом Преображення Господнього та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.