B2342D6C-4D25-465E-82E2-804C3AA8175A

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі на честь великомучениці Варвари на Березняках

14 лютого 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь святої великомучениці Варвари, що при міській онколікарні на Березняках, з нагоди відновлення богослужінь у храмі.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму протоієрей Василій Шегда, а також гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За літургією були піднесені прохання за припинення коронавірусної інфекції та за здоров’я лікарів.

Богослужбові піснеспіви виконував студентський хор КДАіС.

Наприкінці богослужіння єпископ Сильвестр привітав настоятеля та парафіян храму і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.