D3F2B1E8-0029-4B2A-9E03-B5AEB4BD07C5

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі на честь святого благовірного князя Олега Брянського

3 жовтня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь святого благовірного князя Олега Брянського в Дарницькому районі з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: духівник Першого Дарницького благочиння протоієрей Всеволод Рибчинський, настоятель храму протоієрей Олексій Кірєєв, духовенство та гості храму у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після Божественної літургії було звершено хресний хід навколо храму, після чого владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом. Преосвященний владика передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, привітав настоятеля, духовенство, парафіян храму зі святом та окропив усіх святою водою.