C9D2F764-2772-4E50-BC19-637273771A18

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі на честь преподобного Ілії Муромського

12 вересня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в столичному храмі на честь святого преподобного Іллі Муромського.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кириллов, настоятель храму протоієрей Володимир Тукало, духовенство та гості храму у священному сані.

За літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл.

Преосвященний владика після відпусту звернувся до присутніх з архіпастирським словом, передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму з днем пам’яті благовірного князя Олександра Невського.