0E6E6B24-8A67-421C-A9B1-C1AD6D05951A

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі на честь благовірного князя Ярослава Мудрого

7 березня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь благовірного князя Ярослава Мудрого на Березняках з нагоди престольного свята. Пам’ять святого князя відзначалася 5 березня, у четвер першої седмиці посту.

За богослужінням Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, настоятель храму протоієрей Сергій Баршай, а також гості у священному сані.

За літургією були піднесені молитви за мир в Україні та єдність Святої Церкви.

Після богослужіння владика Сильвестр привітав настоятеля, парафіян та гостей з престольним святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія на Великий піст.