3813D806-7A67-4D35-A5A2-E5CFFF35ECD0

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі містечка Білогородка

6 серпня 2018 року, у день пам’яті святих страстотерпців князів Бориса і Гліба, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії ї єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі у містечку Білогородка.

Його Преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей В’ячеслав Лазорик, а також духовенство парафії та гості у священному сані.

Після читання Євангелія єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням Преосвященний владика прочитав сугубу молитву за мир в Україні.

Після відпусту єпископ Сильвестр передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та прихожан храму зі святом.