69CD8164-7418-4A36-9457-47DA452BB85B

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в храмі міста Вишневе

13 січня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Вознесіння Господнього у місті Вишневе.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Василій Русинка та клір храму.

Після читання Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням були виголошені прохання за єдність Церкви та молитва за мир в Україні.

Наприкінці літургії єпископ Сильвестр з благословення Його Блаженства привітав настоятеля храму протоієрея Василія з нагоди його прийдешнього Дня ангела. Після цього владика подарував солодкі подарунки дітям — вихованцям недільної школи при храмі, які заспівали Різдвяні колядки та піснеспіви.