0C903765-BC5C-4998-B147-1435ED5DA121

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в день пам’яті святителя Михаїла, першого Митрополита Київського

13 жовтня 2020 року, у день пам’яті святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі, що при Олександрівській лікарні Києва, з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Першого лікарняного благочиння і настоятель храму протоієрей Роман Барановський, духовенство парафії та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння біля ікони свята був звершений чин Славлення.

Преосвященний владика передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму зі святом.