F623E4B8-EF12-4E09-8D85-5B9E0A9E9B2F

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію в Богоявленському храмі на Позняках

18 січня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію та чин Великого освячення води у Богоявленському храмі, що на Позняках.

Преосвященнішому владиці співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Сергій Бойко, а також клірики і гості парафії у священному сані.

За літургією було піднесено сугубу молитву за єдність Святої Церкви та мир в Україні.

Після завершення літургії була звершена Велика вечірня, після якої відбувся чин Великого освячення води. Після окропління освяченою водою владика звернувся до парафіян з архіпастирським словом, привітав зі святом та благословив усіх присутніх.