CD15CC68-907E-4518-BC4B-7835A8210E82

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію у храмовому комплексі на честь Різдва Христового на Березняках

10 січня 2021 року, у Неділю після Різдва Христового, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію у головному соборі храмового комплексу на честь Різдва Христового, що на Березняках.

Його Преосвященству співслужили настоятель храмового комплексу та благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, а також духовенство та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії, про хворих та лікарів.

Наприкінці літургії архієрей привітав настоятеля, духовенство та парафіян зі святом Різдва Христового і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.