1542E2BB-1CFF-42B8-AA37-E47594E44812

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію у Свято-Михайлівському храмі містечка Білогородка

11 жовтня 2020 року, у день пам’яті благовірного князя В’ячеслава Чеського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі містечка Білогородка.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей В’ячеслав Лазорик, а також духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Преосвященний владика звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці літургії перед іконою святого князя В’ячеслава був звершений чин Славлення. Єпископ Сильвестр передав благословення від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, а також привітав настоятеля храму протоієрея В’ячеслава, який відзначає День тезоіменитства, та подарував ікону Божої Матері.