594160F3-E4C1-4E85-AA7D-9D99BE7D9DE3

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію у співслужінні з духовенством Першого Дарницького благочиння

11 березня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Трьох святителів храмового комплексу на честь Різдва Христового, що на Березняках.

Перед літургією священнослужителі Першого Дарницького благочиння приступили до сповіді, яку приймав духівник протоієрей Всеволод Рибчинський.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму і благочинний протоієрей Василій Біляк, та духовенство церковного округу.

Після закінчення богослужіння владика Сильвестр мав спілкування з духовенством та обсудив різні питання з життя благочиння.