9E9B5663-541C-40F0-9611-45EA99801CBA

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію у день свята Собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого

12 лютого 2021 року, у день Собору вселенських учителів і святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята храму на честь трьох святителів у Голосіївському благочинні Києва.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, настоятель храму протоієрей Валерій Желіховський, а також духовенство храму та гості у священному сані.

За літургією були піднесені сугубі прохання та молитви про припинення епідемії та здоров’я хворих і лікарів.

Наприкінці богослужіння перед іконою свята був звершений чин Славлення, після чого єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, привітав настоятеля, кліриків та парафіян храму з престольним святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.