DSC_4083

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію Передосвячених Дарів в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці

25 березня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці.

Його Преоосвященству співслужили благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов та духовенство церковного округу.

У цей день відбулася традиційна загальна сповідь духовенства парафій Голосіївського району Києва, яку приймав духівник благочиння протоієрей Костянтин Курбанов.

На сугубій ектенії були виголошені особливі прохання за лікарів, які ведуть боротьбу з новим коронавірусом, а також молитва до Господа про припинення епідеміологічного лиха.

Після завершення богослужіння Преосвященний владика звернуся до присутніх з архіпастирським словом.