DSC_1307

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив читання Великого покаянного канону в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці

3 березня 2020 року вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр з благословення Блашеннішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив читання другої частини Великого покаянного канону в Свято-Воззнесенському храмі, що на Деміївці.

За богослужінням разом з Преосвященним владикою молилися благочинний Голосіївського благочиння і настоятель храму протоієрей Павел Кирилов, клірики парафії та духовенство благочиння.

Після читання покаянного канону архієрей звернувся до вірних зі словом проповіді, у яких закликав усіх очищувати свої свій духовний зір через дотримання посту задля відновлення людської природи, яка після гріхопадіння Адама і Єви стала огрубою і "вдягненою у шкіряні ризи".