photo_2020-03-05_20-22-39

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив читання Великого покаянного канону в Свято-Троїцькому храмі

5 березня 2020 року, у четвер першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Велике повечір’я з читанням останньої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в Свято-Троїцькому храмі Голосіївського благочиння Києва.

За богослужінням молились настоятель храму протоієрей Костянтин Курбанов та духовенство благочиння.

Після читання канону Його Преосвященство звернувся до присутніх з архіпастирським словом та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.