416C1C00-F65A-41FB-8D14-B49AD65A100B

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив богослужіння в храмі села Плахтянка

8 серпня 2018 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії ії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Архістратига Божого Михаїла у селі Плахтянка Макарівського району Київської області.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Свято-Введенського чоловічого монастиря м. Києва архімандрит Вассіан (Кучерук), настоятель храму протоієрей Іоанн Немеш, проректор з навчально-методичної роботи КДАіС ієромонах Філарет (Волошин), а також духовенство Макарівського вікаріатства Київської єпархії та гості у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Наприкінці літургії перед іконою Божої Матері «Скоропослушниця материнських сліз» був звершений чин Славлення.

Після відпусту єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.