0x0-15-1024x683

Єпископ Білогородський Сильвестр звершив богослужіння престольного свята Свято-Миколаївського храму на Осокорках

19 грудня 2019 року, в день пам`яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських чудотворця, у Свято-Миколаївському храмі, що на Осокорках, було звершене архієрейське богослужіння. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію з нагоди престольного свята звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр.

На сугубій єктенії була виголошена молитва за мир в Україні.

Після читання Євангелія владика Сильвестр звернувся до прихожан з архіпастирським словом.

Після урочистого богослужіння архієрей привітав настоятеля храму протоієрея Миколая Загороднього з днем його небесного покровителя. Навколо храму була звершена хресна хода та окропління всіх святою водою. Наостанок, Його Преосвященство привітав усіх з днем пам`яті святителя Миколая Чудотворця та закликав на усіх Боже благословення.