2AECFDF4-9499-455E-AC6E-A0C2EB04B2B2

Єпископ Білогородський Сильвестр зустрівся з молоддю в храмі Різдва Христового на Березняках

28 лютого 2020 року, у приміщенні храмового комплексу на честь Різдва Христового на Березняках, єпископ Білогородський Сильвестр зустрівся з членами парафіяльного молодіжного клубу «Orthoclub». Тема зустрічі «Молодь та Церква».

Під час зустрічі Його Преосвященство відповів на хвилюючі сучасну православну молодь питання. Зокрема, основний аспект було присвячено питанню реалізації молоді на парафії, як поєднати сучасне життя та християнські цінності. Окрім цього, присутні дізналися про те, що Церква може дати молоді, як поєднати життя і віру а також про те, що означає бути православною людиною сьогодні.

Також владика Сильвестр відповів на питання присутніх щодо багатьох актуальних питань життя православної молоді та її участі у церковному житті.

Наприкінці зустрічі Преосвященний владика на прохання учасників зустрічі дав настанови та закликав на усіх Боже благословення на прийдешній Велткий піст.

Від імені присутніх клірик храму та викладач КДАіС протоієрей Василій Попович подякував Його Преосвященству за присвячений час та настанови, і подарував пам’ятний подарунок від молодіжного клубу «Orthoclub».

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua