FE0FE0EB-748E-43D3-9060-FAC5EDEBDDB7-1024x683

Єпископ Білогородський Сильвестр та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершили Всенічне бдіння в храмі на Пріорці

18 грудня 2019 року, напередодні дня пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія єпископ Білогородський Сильвестр та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій звершили Всенічне бдіння в храмі на честь Покрова Божої Матері, що на Пріорці.

У ці дні у Свято-Покровському храмі перебуває частка мощей святителя Миколая Чудотворця, привезена з Одеської єпархії.

Під час богослужіння архіпастирі разом із духовенством звершили читання акафіста святителю Миколаю Чудотворцю.

Преосвященним владикам співслужило духовенство храму, а також гості у священному сані.