71ABA664-A01A-449A-BB8C-23D8B8DC9C7E

Єпископ Білогородський Сильвестр молитовно відзначив 12-ту річницю чернечого постригу

2 квітня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив літургію Передосвячених Дарів в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці.

Преосвященному владиці співслужили: настоятель храму і благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, духовенство благочиння та клірики парафії.

Перед початком літургії відбулася традиційна загальна сповідь духовенства, яку приймав духівник Голосіївського благочиння протоієрей Костянтин Курбанов.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня розповсюдження інформації про проблему аутизму, під час літургії були піднесені особливі молитви за дітей та дорослих, які живуть з аутизмом.

Після відпусту владика Сильвестр привітав присутніх із звершенням соборної літургії, звернувся з архіпастирським словом та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія. У свою чергу, духовенство благочиння привітало єпископа Сильвестра з 12-ю річницею чернечого постригу та передало пам’ятний подарунок.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua