7C100B7F-5EAF-4C6B-9C0A-5150E4747081

Єпископ Баришівський Віктор звершив відспівування новопреставленого протоієрея Всеволода Юрилова

18 серпня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор звершив Божественну літургію в Свято-Ольгинському соборі Києва.

По завершенню літургії Преосвященний владика очолив чинопослідування відспівування новопреставленного протоієрея Всеволода Юрилова, який останні роки свого життя служив в соборі. Єпископу Віктору співслужили: настоятель собору протоієрей Всеволод Рибчинський, духовенство собору та гості у священному сані.

Нагадаємо, 16 серпня 2020 року на 56-у році життя раптово помер заштатний клірик Київської єпархії протоієрей Всеволод Юрилов.