56E6573D-58A1-4136-BDEF-16F6CA690E3F

Єпископ Баришівський Віктор звершив літургію в храмі на честь ікони Божої Матері “Світлописана”

3 вересня вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор, керуючий Східним київським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив святкове богослужіння в храмі на честь ікони Божої Матері «Світлописаної» з нагоди престольного свята.

За Божественною літургією Його Преосвященству співслужили настоятель храму ієрей Андрій Овдієнко, клірики та гості парафії у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика звернувся до вірних зі словом проповіді. На сугубій ектенії архієрей підніс молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння було звершено хресну ходу. Після відпусту архієрей передав настоятелю і парафіянам благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.