EDC90E87-D99C-4E03-ACAC-846C65E617D0

Єпископ Баришівський Віктор звершив літургію в Свято-Воскресенському храмі у Райдужному мікрорайоні

1 березня 2020 року, у Неділю сирну, вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в Свято-Воскресенському храмі столиці.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іоанн Свердюк, настоятель храму протоієрей Сергій Кострубицький та духовенство Київської єпархії.

За богослужінням підносились молитви за мир в Україні.

Наприкінці літургії архієрей привітав настоятеля храму протоієрея Сергія Кострубицького з днем його 50-ти річчя та від імені Предстоятеля УПЦ вручив Орден святителя Димитрія Ростовського.