5557DD95-DBEB-4F2A-A602-BF22B67DA489

Єпископ Баришівський Віктор звершив літургію в Архангело-Михайлівському храмі Дніпровського благочиння

21 листопада 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор звершив Божественну літургію в Архангело-Михайлівському храмі столиці з нагоди престольного свята.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму протоієрей Богдан Штим, благочинний Першого Дарницької благочиння протоієрей Василій Биляк, благочинний Дніпровського благочиння протоієрей Іван Свередюк, а також духовенство парафії та гості у священному сані.

Після читання Євангелія владика Віктор звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Наприкінці богослужіння єпископ Віктор передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство, гостей і прихожан храму зі святом.