AC7E5270-0012-46FD-9B2B-803DEDF2DFCF

Єпископ Баришівський Віктор звершив богослужіння престольного свята храму святителя Спиридона Триміфунтського

25 грудня 2019 року, у день пам‘яті святителя Спиридона Триміфунтського, вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор звершив пізню Божественну літургію в храмі на честь святителя Спиридона.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Солом‘янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, настоятель храмі і заступник голови ВЗЦЗ протоієрей Миколай Данилевич, клірики та гості у священному сані.

Після літургії було звершено хресний хід навколо храму. Єпископ Віктор привітав протоієрея Миколая з престольним святом і передав релігійній громаді благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. У свою чергу, отець Миколай подякував владиці за очолене богослужіння і передане благословення Архіпастиря.