81372200_2551162478536425_7340110542066941952_o

Єпископ Баришівський Віктор звершив богослужіння престольного свята храму на честь праведного Іоанна Кронштадського

2 січня 2020 року, у день пам‘яті святого праведного Іоанна Кронштадського, вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі на честь святого Іоанна Кронштадського.

Його Преосвященству співслужили: благочинний Другого Дарницького благочиння і настоятель храму протоієрей Нестор Коломієць, клірики та гості у священному сані.

За богослужінням Преосвященний владика підніс молитву за мир в Україні.

Єпископ Віктор привітав протоієрея Нестора з престольним святом і передав релігійній громаді благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. У свою чергу, отець настоятель подякував владиці за очолене богослужіння і передане благословення Архіпастиря.