27442BE8-3EC4-4F07-9BC4-B86F24B6F5F1

Єпископ Баришівський Віктор звершив богослужіння престольного свята храму на честь мученика Трифона

14 лютого 2021 року, у день пам’яті святого мученика Трифона, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Баришівський Віктор звершив Божественну літургію в храмі на честь мученика Трифона Деснянського благочиння Києва.

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, настоятель храму ієрей Павел Халков та духовенство столиці.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про припинення коронавірусної хвороби та здоров’я лікарів.

Наприкінці літургії архієрей передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та прихожан храму з престольним святом.