Єп. Васильківський Миколай звершив читання заключної частини Великого покаянного канону в храмі прп. Сергія Радонезького

14 березня 2019 р., в четвер першої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив читання заключної частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського в храмі на честь прп. Сергія Радонезького Солом’янського благочиння столиці.

Після читання Великого канону преосвященний владика звернувся до присутніх зі словами проповіді.

Єпископ Миколай поздоровив вірян з початком Великого посту та передав всім благословення на піст від Предстоятеля Української Православної Церкви.