1

Храм Архістратига Михаїла

Солом'янська площа, 1

З кінця 90-х рр. ХХ ст. духовенство Свято-Макарівського храму духовно опікувала Національну академію внутрішніх справ України. За активним сприянням нині покійного ректора НАВС генерал-полковника міліції Кондратьєва Ярослава Юрійовича та настоятеля Свято-Макарівського храму прот. Анатолія Затовського на третьому поверсі адміністративного корпусу НАВС на Солом'янській площі, 1 частину зали було переобладнано на храм на честь архістратига Михаїла. Відкриття храму та перший молебень були проведені 20 червня 2003 р.

Для відправління богослужіння в новому храмі Блаженнішим Митрополитом Київським та всієї України Володимиром було відряджено випускника НАВС священика Віталія Приходько, який став настоятелем молодої парафії. Першу Божественну літургію, яку було відправлено 10 жовтня 2003 р., очолив архієпископ Білоцерковський та Богуславський Августин, голова Синодально відділу УПЦ з питань взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України. З жовтня 2003 р. по січень 2006 р. в храмі проводились регулярні богослужіння. В січні 2006 р. з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира парафія Свято-Михайлівського храму пеерйшла в новобудовану церкву на честь Богоявлення.

На сьогодні в храмі архистратига Михаїла періодично звершуються молебни а також відправляються дві літургії: на престольне свято 21 листопада та в день спогаду Чуда архістратига Михаїла в Хонах 19 вересня.

Сайт: hram-naiau.kiev.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua