03DC52F9-3012-48B3-AFAD-C4ADCDFEF1C6

Волонтери «Нашої Лепти» привітали понад 100 дітей з Різдвом Христовим

До новорічних та різдвяних свят волонтери благодійного проекту «Наша Лепта», що діє на базі храму святителя Миколая Чудотворця при 17-й лікарні міста Києва, провели традиційну благодійну акцію «Служба доставки новорічних подарунків «Сніговичок». Під час святкового заходу небайдужі волонтери привітали зі святами 150 хлопчиків та дівчаток.

Подарунки отримали діти з інвалідністю, діти з ДЦП та аутизмом, із багатодітних та малозабезпечених родин, а також діти з двох сільських недільних шкіл Житомирської області.

Цього року волонтери привітали дітей з міста Києва, містечка Коцюбинське, Кривого Рогу та тих, хто мешкає у Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській та Чернігівській областях України.