изображение_viber_2020-02-28_14-22-03

Вихованці недільної школи “Маяк” разом з волонтерами Іонинського монастиря та парафіянами Кафедрального собору УПЦ відвідали дітей у санаторії “Барвінок”

На запрошення волонтерів Свято-Троїцького Іонинського монастиря діти недільної школи Спасо-Преображенського храму "Маяк" завітали до санаторія "Барвінок", де лікуються діти сироти, діти з неблагополучних сімей.

Діти з різними програмами відвідують дитячий заклад кожного року. Цьогоріч вихованці недільної школи підготували виставу "Казка про щастя". До виступу дітей долучився також сімейний дует волонтерів Іонинського монастиря Олександра і Лії Коняєвих, які дітям подарували молитовники.

За традицією, парафіяни Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового передали дітям-глядачам подарунки (80 пакетів зі солодощами, фруктами за засобами особистої гігієни). Також були передані ящики з апельсинами, бананами, яблуками, дитячими речами і іграшками.