03DD1F8F-9C70-4220-97B0-AB2FD960680D

Вітаємо Предстоятеля Української Православної Церкви з Днем народження!

Редакція сайту Київської Митрополії від щирого серця вітає Предстоятеля Української Православної Церкви з Днем народження!

Ваше Блаженство, несучи цей непростий послух служіння Українській Православній Церкві, Господь судив зіткнутися з багатьма викликами і спокусами цього скороминучого часу. Але Господь так само подавав Вам і сили для того, щоб стати «випробуваним як золото в горнилі і прийняти Вашу жертву як вседосконалу» (Прем. Соломона 3:6).

У День Вашого народження ввірене Вам духовенство Київської єпархії разом із паствою підносять сугубі молитви до Бога нашого, щоб Він і надалі благословляв Вас здоров’ям та бадьорістю духу для піклування над паствою і зберігання її у єдності між собою во Христі Іісусі Господі нашому.

Іс полла еті Деспота!