B909DB0D-6100-48F0-90C6-5C5C9636E8C0

Вікарії Київської Митрополії звершили святкове богослужіння в Покровському соборі Києва

19 січня 2020 року, на свято Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, в Свято-Покровському соборі на набережній Дніпра на Оболоні була звершена святкова Божественна літургія.

Богослужіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолили вікарії Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Васильківський Миколай та єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій.

Архієреям співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Оболонського церковного округу протоієрей Володимир Терещук, настоятель храму протоієрей Миколай Терещук, а також духовенство собору та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Феодосій звернувся до віруючих з архіпастирським словом.

На сугубій єктенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні.

По закінченні богослужіння духовенство та парафіяни вийшли на набережну Дніпра для зустрічі Блаженнішого Митрополита Онуфрія, який звершив велике освячення вод Дніпра.