photo_2020-01-15_13-00-20

Вікарії Київської Митрополії звершили святкове богослужіння в день престольного свята в храмі преподобного Серафима Саровського

15 січня 2020 року, в храмі на честь преподобного Серафима Саровського, що у Пущі-Водиці, з нагоди престольного свята відбулося святкове богослужіння. Божественну літургію з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством. Високопреосвященному владиці співслужили єпископ Васильківський Миколай та єпископ Баришівський Віктор.

Архієреям співслужили: благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка, настоятель храму протоієрей Іоанн Грицько, духовенство храму та гості у священичому сані.

Після читання Святого Євангелія архієпископ Феодосій звернувся до парафіян зі словом проповіді. На сугубій єктенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні.

Після літургії був звершений хресний хід навколо храму.

На завершення урочистостей архієпископ Феодосій передав духовенству і прихожанам храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і подякував духовенству Оболонського району столиці за гідне та ревне пастирське служіння.