272A5279-AE8F-4C8C-9B96-538445C9E1D2

Вікарії Київської Митрополії звершили нічну літургію в день престольного свята в храмі святителя Спиридона Триміфунтського

В ніч з 24 на 25 грудня, в день пам‘яті святителя Спиридона Триміфунтського, в храмі на честь святителя Спиридона на Борщагівці була звершнена нічна Божественна літургія.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій у співслужінні єпископа Васильківського Миколая, керуючого Південним київським вікаріатством. Преосвященним владикам співслужило духовенство столиці.

Під час сугубої єктенії єпископом Миколаєм була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир в Україні.

Після закінчення літургії архіпастирі звершили молебень святителю Спиридону.

На завершення богослужіння владика Феодосій передав громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь.