Вікарії Київської Митрополії звершили нічну Літургію в день престольного свята в Свято-Спирідонівському храмі

В ніч з 24 на 25 грудня, на свято святителя Спиридона Триміфунтського, в храмі на честь святителя Спиридона в Святошинському благочинні міста Києві була звершена нічна Божественна літургія.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, богослужіння очолив вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій у співслужінні єпископа Васильківського Миколая, вікарія Київської Митрополії керуючого Південним київським вікаріатством.

Преосвященним владикам співслужило духовенство столиці.

Під час богослужіння єпископом Миколаєм була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення ворожнечі в Україні.

Після закінчення Літургії архіпастирі звершили молебень святителю Спиридону.