Вікарії Київської Митрополії звершили богослужіння в храмі на честь вмч. Георгія Побідоносця

14 січня 2019 р., у неділю 34-у по П’ятидесятниці, в день свят Обрізання Господнього та пам’яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарії Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай та єпископ Макарівський Гедеон звершили Божественну літургію в храмі на честь святого великомученика Георгія Побідоносця (що на Залізничному вокзалі) Солом’янського благочиння міста Києва.

Преосвященним владикам співслужили настоятель храму протоієрей Василій Русинка, духовенство та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія преосвященний Миколай виголосив проповідь, а по сугубій єктенії преосвященний Гедеон підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

Після літургії було звершено чин славлення з піднесення молитв Господу Вседержителю на новоліття та святителю Василію Великому.

В цей день настоятель храму протоієрей Василій Русинка відзначає День свого тезоіменитства. Владика Миколай та владика Гедеон поздоровили протоієрея Василія зі святом, побажавши йому допомоги Божої у несінні пастирського служіння та передали йому поздоровлення зі святом від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.