ьог

Відбулося зібрання духовенства Голосіївського благочиння

27 грудня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Свято-Вознесенському храмі, що на Деміївці, відбулося річне підсумкове зібрання духовенства Голосіївського благочиння Південного київського вікаріатства.

На нараді була обговорена підготовка до святкових заходів до Різдва Христового та підведені підсумки соціальної та місіонерської роботи на парафіях. Благочинний протоієрей Павел Кирилов ознайомив духовенство з річним звітом по Голосіївському благочинню. Окрему увагу приділили поточним питанням парафіяльного життя.

Отець Павел привітав священнослужителів з наступаючим Різдвом Христовим, побажав всім терпіння, мудрості та міцного тілесного та духовного здоров'я.