wpid-52330919_9122569725302933466_n-vi.jpg

Відбулося зiбрання духовенства Боярського благочиння

23 березня, у середу другого тижня Великого посту, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив літургію Передосвячених Дарів в Свято-Михайлівському храмі мiста Боярка.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Боярського благочиння протоієрей Володимир Паращак, настоятель храму і духівник благочиння протоієрей Віктор Мерзлікін, духовенство благочиння.

Перед початком служби Божої усі священнослужителі підійшли до сповіді.

У своїй проповіді владика Іларій наголосив на необхідності здійматися над земними турботами і частіше звертати свої духовні очі до Бога та у своє серце.

Зі словами подяки від імені духовенства та парафіян Свято-Михайлівського храму до архієрея звернувся настоятель храму протоієрей Віктор, подякувавши Його Високопреосвященству за візит і спільну молитву.

Після Божественної літургії керуючий вікаріатством провiв зібрання священнослужителей Боярського благочиння, на яких було обговорено питання церковно-парафіяльного і соціального життя благочиння.

Наприкінці зустрічі владика Іларій висловив слова подяки духовенству за сумлінні труди на славу Церкви та закликав на всіх Боже благословення.

makariv-vikar.kiev.ua