Відбулося відспівування протоієрея Симеона Афанасенка

3 січня в храмі на честь преподобного Симеона Стовпника Святошинського благочиння столиці (с. Петропавлівська Борщагівка), після Божественної літургії відбулося відспівування почесного настоятеля храму протоієрея Симеона Афанасенка. Отець Симеон відійшов до Господа 31 грудня на 77 році життя після тривалої важкої хвороби .

Заупокійне богослужіння та відспівування очолив керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай. Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, духовенство благочиння та міста Києва.

Після відспівування владика Миколай передав рідним і близьким спочилого священика слова співчуття від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.