C753FAC5-2767-4555-B54F-E593167652FC

Відбулося останнє у 2019 році засідання Священного Синоду УПЦ

6 грудня 2019 року в резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври розпочалось останнє у 2019 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Перед початком засідання ієрархи помолилися за упокій архієпископа Пантелеімона (Романовського) (+24.08.19) та померлих у жахливій трагедії в Одесі. Предстоятель Української Православної Церкви висловив слова співчуття та підтримки постраждалим.

Засідання очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Постійними членами Священного Синоду є: митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел, митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар, митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, митрополит Камʼянець-Подільський і Городоцький Феодор, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, секретар Священного Синоду УПЦ, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Під час роботи засідання Священного Синоду УПЦ розглядатимуться поточні питання з життя Церкви, будуть заслухані звіти Синодальних установ Української Православної Церкви.

news.church.ua