70F5E120-C53A-4490-B713-FE899E11850C

Відбулися загальні збори духовенства Північного київського вікаріатства

4 квітня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в Хресто-Воздвиженському храмі на Подолі відбулися збори духовенства храмів Північного київського вікаріатства під головуванням вікарія Київської Митрополії архієпископа Боярського Феодосія.

У зборах взяли участь благочинні: Подільського району протоієрей Тимофій Костюченко, Оболонського району протоієрей Володимир Терещук, храмів Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго. Також на збори були запрошені керівник відділу у справах сім'ї Київської єпархії протоієрей Сергій Екшіян і координатор протиабортну руху "За життя" Олександр Єрух, які виступили з доповідями з профільної тематики і дали поради духовенству по роботі в даних напрямках.

Також на зборах були обговорені питання парафіяльного і єпархіального життя, перспективи та плани розвитку церковного служіння в столичних районах, що входять до складу Північного вікаріатства.

Під час зустрічі архієпископ Феодосій від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія подякував духовенству за тверду позицію в захисті віри і Церкви й надав клірикам практичні поради з організації парафіяльного життя в сучасних умовах.

Для подальшої співпраці духовенства вікаріатства з Єпархіальним відділом у справах сім'ї та рухом "За життя" наводимо наступні контакти:

Єпархіальний відділ у справах сім'ї (протоієрей Сергій Екшіян): semkiev@i.ua, тел.: +380660279950;

Протиабортний рух "За життя" (Олександр Ерух): prolife@com.ua, eruh555@gmail.com, тел.: +380955742254.