Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Святошинського благочиння Києва

23 березня, у п’ятницю 5-ї седмиці Великого посту з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Трьох Святителів Святошинського благочиння міста Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та духовенство Святошинського благочиння.

Після сугубої єктенії  владика Миколай підніс молитву за мир в Україні.

Під час богослужіння відбулося спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Святошинського благочиння протоієрей Адам Кучмій.

На завершення богослужіння преосвященний Миколай поздоровив настоятеля й духовенство зі спільною сповіддю і причастям та передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння.