IMG_0003

Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Солом’янського благочиння Києва

27 березня 2020 року, у п’ятницю 4-ї седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського Солом’янського благочиння міста Києва.

Перед початком літургії, згідно з Церковним уставом до вівтаря було занесено Чесний Животворящий Хрест Господній.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник та духовенство благочиння.

За богослужінням були виголошені прохання за медичних працівників та змолитва про позбавлення від коронавірусної інфекції.

Під час богослужіння відбулося спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Солом’янського благочиння протоієрей Сергій Дегтярьов. Владика Миколай, як настоятель столичного храму на честь великомученика Димитрія Солунського Солом’янського благочиння сповідався разом з духовенством благочиння.

На завершення богослужіння преосвященний Миколай поздоровив настоятеля й духовенство зі спільною сповіддю і причастям та передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння.