Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Подільського благочиння

23 березня, у середу 2-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Покрови Божої Матері, що на Пріорці у Києві.

Преосвященному владиці співслужили: секретар Київської єпархії і настоятель храму протоієрей Костянтин Пилипчук, благочинний Подільського благочиння протоієрей Тимофій Костюченко, настоятелі храмів і духовенство Подільського району столиці.

Цього дня відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного київського вікаріатства протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія благословення і слова подяки за гідне служіння, після чого вимовив проповідь.