photo_2019-03-27_13-37-16

Відбулися соборна літургія та спільне говіння духовенства Оболонського благочиння

27 березня 2019 року, у середу третьої седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Покрова Пресвятої Богородиці на Оболоні.

Високопреосвященному владиці співслужили: благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук, настоятелі та духовенство Оболонського району. у цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.

У зв’язку з 20-річчям пастирського служіння благочинний Оболонського благочиння протоієрей Володимир Терещук був нагороджений Орденом Архистратига Михаїла.