Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Другого шевченківського благочиння

25 березня, в п’ятницю 2-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, очолив Божественну літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь святителя Іоасафа Білгородського у Шевченківському районі м. Києва.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Другого шевченківського благочиння протоієрей Віталій Бойко, настоятелі храмів і духовенство Шевченківського району.

В цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.