Відбулися соборна Літургія та спільне говіння духовенства Другого лікарняного благочиння

25 березня, у п’ятницю 2-ї седмиці Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай звершив літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь Собору архістратига Михаїла Другого лікарняного благочиння столиці.

Преосвященному владиці співслужили благочинний Другого лікарняного благочиння й настоятель храму протоієрей Геннадій Батенко та духовенство благочиння.

Після сугубої єктенії преосвященний владика підніс молитву за мир в Україні.

Під час богослужіння відбулося спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких приймав духівник Другого лікарняного благочиння протоієрей Володимир Нейман.

Єпископ Миколай привітав настоятеля й духовенство зі спільною сповіддю і причастям та передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.