wpid-6cf6522346da26b59b47423ebbb62v-vi.jpg

Відбулась соборна лiтургiя та зібрання духовенства Вишнівського благочиння

25 березня, у п'ятницю другого тижня Великого посту, вікарій Київської Митрополії архієпископ Макарівський Іларій, керуючий Макарівським вікаріатством, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія звершив літургію Передосвячених Дарів в Хресто-Воздвиженському храмі с. Крюківщина Києво-Святошинського району Київської області.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Вишнівського благочиння протоієрей Василій Русинка, настоятель храму і духівник благочиння протоієрей Димитрій Фурманець, духовенство вікаріатства. Перед початком служби Божої усі священнослужителі підійшли до сповіді.

По завершенні літургії настоятель храму від імені усього духовенства та парафіян подякував архієрею за візит і спільну молитву.

Цього ж дня на парафії відбулося зібрання кліриків Вишнівського благочиння, які очолив архієпископ Іларій. Під час наради було обговорено нагальні питання церковно-парафіяльного та соціального життя благочиння. Наприкінці зустрічі владика висловив слова подяки священнослужителям за сумлінні труди на славу Церкви та закликав на всіх Боже благословення.

makariv-vikar.kiev.ua